Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0