Titles you rated
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0