Movies
Ratings
776
The Front LineRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0