Movies
Ratings
630
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Sophie's RevengeRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 4.5
The Cat in the HatRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 2.0
EuroTripRated ★ 1.5
Never Been KissedRated ★ 3.5