Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0