Movies
Ratings
90
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Land of the DeadRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0