Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
No RegretRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5- One Night OnlyRated ★ 3.0
Suddenly Last SummerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5