Movies
Ratings
852
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Run-OffRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.5
CellRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5