Titles you rated
 The Con ArtistsRated ★ 3.0 The Con ArtistsRated ★ 3.0
 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
 Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0 X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5
 LUCK KEYRated ★ 4.0 LUCK KEYRated ★ 4.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.0 Doctor StrangeRated ★ 4.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 MissingRated ★ 3.0 MissingRated ★ 3.0
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Confidential AssignmentRated ★ 3.5 Confidential AssignmentRated ★ 3.5
 The KingRated ★ 4.0 The KingRated ★ 4.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
 Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0 Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
 War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0 War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 Thor: RagnarokRated ★ 4.0 Thor: RagnarokRated ★ 4.0
 The SwindlersRated ★ 3.5 The SwindlersRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0 Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0