Series
Ratings
218
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0- Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Ordinary LoveRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5