Series
Ratings
88
Chrono CrusadeRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0