Titles you rated
49 DaysRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5