Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0