Series
Ratings
227
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Private LivesRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.5