Series
Ratings
31
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5