Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The PlanRated ★ 0.5
FrankRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
DivergentRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Genome HazardRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0