Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0