Movies
Ratings
580
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0