Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0