Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5