Movies
Ratings
401
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0