Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0