Titles you rated
SekigaharaRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 1.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5