Series
Ratings
297
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Blue BoxRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5