Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 3.5