Titles you rated
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
HildaRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0