Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5