Movies
Ratings
279
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0