Titles you rated
- DamoRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 0.5
On AirRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0