Movies
Ratings
27
Begin AgainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0