Titles you rated
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5