Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 4.5
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0