Titles you rated
One DayRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 1.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The KingRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0