Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
ZigeunerweisenRated ★ 4.0
Kagero-zaRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Color Out of SpaceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Beyond UtopiaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0