Series
Ratings
29
AnnaRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5