Movies
Ratings
556
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0