Movies
Ratings
103
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0