Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
The TownRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0