Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0