Movies
Ratings
165
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Little ManRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0