Movies
Ratings
509- InterviewRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5