Movies
Ratings
36
Die HardRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0