Titles you rated
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 1.5
50/50Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 0.5
Reign of FireRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5