Movies
Ratings
49
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 2.5