Titles you rated
Green BookRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5