Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0