Movies
Ratings
157
Lump of SugarRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 4.0