Movies
Ratings
1127
PoongsanRated ★ 2.5
BeatRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0