Movies
Ratings
197- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Sky UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0