Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0